Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner shpërndan imazhe pa filtera të Instagram-it, merr komente pozitive nga fansat

Kylie Jenner nuk zhgënjen asnjëherë me pozat që merr para kamerës.

Përherë në profilin e saj në Instagram ka postime të reja, të cilat thyejnë rekorde të pëlqyeshmërisë.

23-vjeçarja duket të ketë pretenduar të bëjë të njëjtën në disa imazhe të fundit, ku u shfaq tejet tërheqëse.

Ajo postoi disa fotografi ku shihej me makijazh, por që nuk kishte përdorur asnjë filter.

“Pa filter, një e hënë e lumtur për ju”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Ndonëse ndjekësit janë mësuar që ajo të vë në pah edhe tiparet e bujshme, por kësaj radhe Jenner zgjodhi të kundërtën.

Theksojmë se bukuroshja ka vënë ligje strikte në shtëpinë e saj, duke mos pranuar mysafir pa testin negativ për COVID-19.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...