Kylie Jenner sjell poza atraktive pranë veturës luksoze Mercedes Benz Wagon

Ajo është një modele e njohur.

 

Dhe, Kylie Jenner vendosi stilin e saj në ekran ndërsa rrinte pranë makinës Mercedes Benz G-Wagon të mërkurën.

Miliarderja, 23 vjeç veshi një bluzë elegante të viteve 2000 dhe xhinse me shirita zbardhues nga stilistja Masha Popova për të pozuar pranë automjetit të saj luksoz.

Duke shtuar pamjen maksimaliste, Kylie kishte mbathur një palë çizme me model.

Ndërkohë, më herët gjatë ditës ylli u dha ndjekësve të saj diçka për të folur ndërsa vishte një fustan të tejdukshëm.

Themeluesja e ‘Kylie Cosmetics’ i la pak imagjinatës pasi i uroi legjionit të saj të fansave një natë të mirë.

Sirena e mediave sociale pozoi në atë që dukej se ishte zyra e saj ndërsa ajo kishte veshur një fustan rrjetë që nuk linte vend për sekrete.

Related posts

Dalin detaje të reja nga rasti i përdhunimit dhe trafikimit të Tuti Sejdiut

D V

Amarda Toska shtatzënë për herë të tretë? Moderatorja dhe zbulon të vërtetën

D V

Bashkëjetoi me Cozman, ish-partnerja rrëfen lidhjen me reperin: Ishte xheloz dhe posesiv prandaj u ndamë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More