Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie Jenner thekson tiparet trupore me veshjen e ngushtë

Kylie Jenner është ndër personazhet më të njohur në pothuajse mbarë botën.

Ndërsa është nga më me shumë ndjekës në rrjetin social Instagram, ajo padyshim që fansat i mban të azhurnuar vazhdimisht.

Në një postim të fundit, bukuroshja brune ka mahnitur me pozat, ku në rend të parë ka vënë linjat trupore.

Veshja e ngushtë prej leopardi i bënte që t’i theksoheshin edhe të pasmet e bujshme, për të cilat pëlqehet mjaft shumë.

Flokët dhe makijazhin zgjodhi t’i bëjë më natyrale, gjë të cilat e perfeksionin edhe më shumë paraqitjen e saj.

Kujtojmë se ajo së bashku me familjen kanë rezervuar një hotel, vlera e të cilës shkon gjashtë mijë euro për një natë, aty ku do të kalojnë festat e fundvitit.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...