Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Kylie përmes makijazhit ndryshon tërësisht babain e saj, Cailtlyn Jenner

Dyshja vajzë-baba, Caitlyn dhe Kendall Jenner kanë marrëdhënie tejet të mirë mes vete.

Së fundmi, përmes një video të publikuar në kanalin YouTube, ata janë parë duke u argëtuar, shkruan Mirror.

Kylie, e njohur për linjën e saj të produkteve të bukurisë, ka vendosur të ndryshojë babanë e saj përmes makijazhit.

Kjo ishte hera e parë ajo ka vënë dorë mbi të, duke bërë që të mos njihet në syrin e miliona ndjekësve.

Caitlyn në anën tjetër përfundoi me nuanca të errëta në sy, teksa flokët i kishte lënë të lira mbi supe.

Ai po ashtu tregoi se është i lumtur për të arriturat e vajzës, pasi kishte arritur qëllimin që gjithmonë kishte pasur.

Postime të ngjashme

Lei Kraja tregon futbollistin më simpatik shqiptar, ndërsa thotë se nuk del me meshkuj më të rinj në moshë

D V

Shkurte Gashi publikon fotografi nga periudha e shtatzënisë, në fund vjen edhe një imazh i djalit

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja dhe linjat për të cilat është e njohur

D V

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...