Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Labile”, publikohet nga Enis Bytyqi

Artisti i njohur nga Ferizaj, Enis Bytyqi, ashtu siç ka paralajmëruar mbrëmë (e premte) ka publikuar këngën e re.

“Labile” titullohet projekti i tij i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale me një klip mjaft të veçantë.

Producent ekzekutiv i kësaj kënge është vet këngëtari, ndërkohë që për videon u përkujdes LORD VAPORMAX.

Projekti tashmë është lansuar në YouTube dhe besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Enisi shquhet për vokalin e tij të mahnitshëm, përkundër se nuk është mjaft aktiv me prurje muzikore.

Ai prej kohësh ka ndërtuar jetën në Gjermani, ku edhe jeton së bashku me gruan e tij, Rinën.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

Çfarë ndodhi me Olën e Muratin pasi dolën çift nga “Përputhen”?

Dafina Vidishiqi

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Dafina Vidishiqi

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...