Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Labinot Tahiri lanson këngën “Jeto në mua” me motrën e tij, Sarandën

Zhurnal Ads

Labinot Tahiri-Labi është njëri nga këngëtar e zhanrit popullor, që pëlqehet mjaft shumë nga audienca.

Ditë më parë ai ka bërë të ditur se shumë shpejt do të lansojë projektin e ri muzikor.

Në një postim në rrjetin social Instagram, këngëtari ka lajmëruar 156 mijë ndjekësit se kënga tashmë është publikuar në të gjitha platformat digjitale.

https://www.instagram.com/p/CGh_-TfBb_z/?utm_source=ig_web_copy_link

“Dëgjim të këndshëm dhe faleminderit për sugjerimin që me keni dhënë qe sa kohë që unë dhe Saranda ta kemi një këngë!”, ka shkruar ai në përshkrim.

Për instrumentalin dhe tekstin kësaj radhë është përkujdesur Valon Biba, kurse për klip ka punuar Martir Ismajli.

Theksojmë se që në minutat e parë të lansimit, “Jeto në mua” është pritur mjaft mirë nga fansat.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Asim Gashi zbulon surprizen për festat e fundvitit, vjen në duet me Leonora Jakupin

T E

Keith ndan fotografi krah Adrianës të realizuara gjatë vitit: Më mungon, shihemi së shpejti

S.B.

Leonora Jakupi shfaqet e mrekullueshme me fustanin e kuq

S.B.

Kida publikon një pjesë të këngës së re

S.B.

Megan Thee Stallion planifikon të performojë me Byoncen në “Grammy 2021”

S.B.

Morena Taraku duket atraktive me pamjen e re me baluke, ndërsa shijon jetën e natës me miqtë e saj

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...