Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Labinot Tahiri nesër publikon këngën e re

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri gjatë kësaj kohe është angazhuar mjaft shumë në muzikë, derisa vazhdimisht po punon në prurje të reja.

Ai përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se nesër (e premte) publikon këngën e re, e cila do jetë në bashkëpunim me të motrën, Sarandën.

I njëjti tregon se projekti lansohet në orën 16:00 dhe do jetë i disponueshëm kudo në platformat muzikore.

https://www.instagram.com/p/CGXLPUMhxx4/?utm_source=ig_web_copy_link

Ky është postimi i plotë i Labit (pa ndërhyrje):

Tê dashur dëgjues të këngêve tona, ju ata qê u rritêt, e kryet maturat, dasmat dhe mbrëmjet me mua!

Tani i erdhi koha i një dueti të shumë pritur nga unë dhe motra ime SARANDA( gurbetqarja).

Diasporë e dashur dhe ju qytetarë, e keni dhe do ta degjoni një këngë të mrekullueshme, ku ashtu në këtë këngë kam nxjerrur favorite vajzat!

Nesër do ta keni nëpër shtëpitë dhe veturat e juaja, ekrane televizive dhe youtube!

Kjo këngë editohet nga Eurolindi!

Kënga është shkruar dhe kompozuar nga Valon Biba dhe Valdrini!

Një supër këngë.

ME DASHURI LABI DHE SARANDA-KOSOVË E SHQIPËRISË.

Nesër në ora 18:00, do jenë dy zëra VËLLA E MOTËR ME KENGË TË RE.

Tetor 2020”.

https://www.instagram.com/p/CGUnN6BB3Iy/?utm_source=ig_web_copy_link

Projekti i fundit që Labi solli para publikut mban titullin “Hallakam”, për të cilin bashkoi forcat me artisten Albina Kelmendi.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...