Agjencia Zhurnal.mk

Labinot Tahiri tregon se a do ta lërë politikën

Është një prej këngëtarëve shumë të pëlqyer shqiptar dhe i cili numëron një numër të madh hitesh.Për shkak të angazhimeve në politike, Labinot Tahiri prej vitesh nuk ka qenë pjesë e emisioneve festive.
Ai akullin pas katër vjetëve e theu në emisionin festiv N’Darkë” në T7.

Me këtë rast Labi u përgjigjet disa prej pyetjeve shumë interesante e po ashtu interpreton disa prej hiteve të tij të padiskutueshme live.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...