Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Labinot Tahiri zgjohet me mëngjes për të larguar borën nga oborri, e quan “mbyllje të lezetshme” karantinën e re

Bora ka zbardhur mëngjesin e së mërkurës të gjithë territorin e Kosovës.

Ndonëse jemi në stinën e pranverës, reshjet e borës kanë zbardhur thuajse të gjithë vendin.

Me të parë vendin e mbuluar nga bora, shumë qytetarë kanë dalë për të pastruar oborret e tyre, dhe për të larguar borën e tepërt.

Një gjë të tillë duket se e bëri me pikë të mëngjesit edhe këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri – Labi.

Ai përmes disa imazheve të publikuara në InstaStory, ka shfaqur momentet kur me makinën e dëborës, ka larguar borën në oborrin e tij për të hapur rrugë.

“Mirëmëngjesi të gjithëve! Mbyllje e lezetshme dhe bash kur bora ka lezet. Ditë të mira për ju të dashur njerëz”, ka shkruar këngëtari i njohur.

Kujtojmë që Tahiri ka qenë një ndër kundërshtuesit më të fortë të masave në vend, duke kërkuar vazhdimisht që të lejohet organizimi i dasmave dhe ahengjeve.

Postime të ngjashme

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Dafina Vidishiqi

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Dafina Vidishiqi

Rita tregon gjoksin, pozon në të brendshme

Dafina Vidishiqi

Molly e Love Island, në top formë në paraqitjen e saj

Dafina Vidishiqi

Pas lajmeve se janë ndarë, reagojnë Mozzik dhe Loredana

Dafina Vidishiqi

Deputetja e VV-së i hip biçikletës sugjeron të shkohet me të në punë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...