Agjencia Zhurnal.mk

Lacazette tek Juventus, ‘Zonja e Vjetër’ i ofron tre yjet e saj Arsenalit!

Juventus kërkon me çdo kusht transferimin e Alexandre Lacazette nga skuadra e Arsenal gjatë këtij afati kalimtar.

‘Zonja e Vjetër’ ka vendosur që të bëj një ofertë me para dhe të ofrojë shërbimet e 3 yjeve të skuadrës.

Sipas The Athletic, Juventus është e gatshme të ofrojë shërbimet e Douglas Costas, Gonzalo Higuain dhe Cristian Romero për të arritur një marrëveshje për francezin.

Nga ana tjetër Mikel Arteta ka nevojë për fonde për të krijuar skuadrën që dëshiron për sezonin e ardhshëm dhe shitja e sulmuesit mund të jetë një burim i konsiderueshëm i të ardhurave.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...