Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lady Gaga me plot kurajo provon të ngjitet në shkëmbinj të rrezikshëm

Këngëtarja e njohur amerikane, Lady Gaga, ka arritur të prekë majat e industrisë muzikore si artiste e kompletuar.

Por, përpos muzikës ajo ka provuar të arrijë majat edhe përmes ngjitjes në disa shkëmbinj të rrezikshëm, shkruan Daily Mail.

Krijuesja e hitit “Born This Way” përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe në të cilat shihet duke praktikuar sporte ekstreme.

https://www.instagram.com/p/CF8fJTisA7y/?utm_source=ig_web_copy_link

Fotografia ishte shkrepur nga dikush tjetër që ishte më lartë se këngëtarja, ndërsa ajo shihej e kapur në disa hekura.

Në përshkrim ajo kishte bashkangjitur një ‘emoj’ që përshkruante fuqinë, bashkangjitur edhe një zemër të kuqe.

https://www.instagram.com/p/CFYBoVQs0Vu/?utm_source=ig_web_copy_link

Përmes një veshje të ekspozuar ajo jo vetëm që kishte vënë në pah linjat trupore, por edhe muskujt e fituar nga ushtrimet e shumta.

Gaga përndryshe një sport të tillë e ka konsideruar si ndihmesë për të luftuar frikën, ndërsa më parë ka bërë të ditur se ka luftuar me depresion.

https://www.instagram.com/p/CE0PvdQMAWk/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Një super projekt po vjen, Kida bashkon forcat me Butrintin e Ledrin

Dafina Vidishiqi

Kanye nuk po e merr me ngut lidhjen e re dhe nuk po kërkon të ketë fëmijë tjerë

Dafina Vidishiqi

Enca “mbretëresha” e Instagramit, artistja shqiptare më e ndjekur, ja kë lë pas

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa është artistja më e dëgjuar në historinë e Spotify

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri thotë se është e lumtur që ka realizuar një këngë me nënën e saj

Dafina Vidishiqi

Gold Ag lanson “Plumbi” në nder të Ditës së Çlirimit

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...