Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lady Gaga mezi pret të kthehet në shtëpi tek i dashuri

Këngëtarja dhe aktorja e njohur hollywoodiane, Lady Gaga, e cila gjatë fundjavës e shënoi ditëlindjen e saj të 35-të, ka bërë të ditur se mezi po pret të kthehet në shtëpi tek i dashuri, Michael Polansky.

Ylli i hitit “Pokerface” aktualisht gjendet në Romë ku po punon rreth filmit të saj të radhës, “House of Gucci”, por i dashuri i saj është kujdesur që ta festojë ditëlindjen në një formë tejet romantike dhe pavarësisht se janë mijëra kilometra larg njëri-tjetrit, Polansky është siguruar t’ia dhurojë një buqetë të madhe me lule.

Duke e shfrytëzuar Instagramin e saj për ta falenderuar atë për dhuratën, Gaga shkroi: “Kur i dashuri t’i dhuron të gjitha lulet e Romës për ditëlindje. Të dua shumë i dashuri… Mezi pres të jem në shtëpi me ty dhe qentë tanë. Jo është gjithçka që më nevojitet në jetë”.

Postime të ngjashme

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

Çfarë ndodhi me Olën e Muratin pasi dolën çift nga “Përputhen”?

Dafina Vidishiqi

“Mala” nga Samanta Karavella vjen me këtë datë

Dafina Vidishiqi

Tayna me poza provokuese, ndërsa prezanton dukjen e re me flokë ngjyrë vjollcë

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen, mahnit me dukjen në festë

Dafina Vidishiqi

Adriana Matoshi merr vëmendje me ngjyrat neon në paraqitjet me kostum

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...