Lajm i fundit/ Lëkundje tërmeti në vend, ndihen edhe në Tiranë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në vend. Mësohet se tërmeti është ndjerë dhe në kryeqytet. Nuk dihet ende magnituda dhe epiqendra…

Related posts

Itali, firmoset marrëveshja mes Universitetit të Mjekësisë Tiranë dhe Universitetit të Bolonjës për diplomat e dyfishta të doktoraturës

D V

Najada Çomo dorëzon mandatin e deputetes

Redaksia

I gjendet kokaina gati për shitje në makinë, arrestohet 35-vjeçari në Pogradec

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More