Agjencia Zhurnal.mk
In memoriam Kronika Maqedoni

Lajm pikëllues: Ndërron jetë Enver Maliqi

Zhurnal Ads

Shkup, 1 dhjetor – Zhurnal.mk – Lajm i pikëlluar ka tronditur sot Shkupin dhe mbarë miqtë e familjes Maliqi.

Ka ndëruar jetë biznesmeni, afaristi i njohur, Enver Maliqi, informon Zhurnal.

Ai ka ndëruar jetë si pasojë e sëmundjes nga Covid 19.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sipas protokoleve shëndetësore, në varrezat e qytetit në Butel në ora 13:45.

“Familja Maliqi me keqardhje të madhe dhe pikëllim të thelle ju informon se ndërroi jetë Enver Maliqi.
Miqtë, familjarët dhe opinioni gjithashtu i informojmë që varrimi do të bëhet sipas protokolleve të Ministrisë së Shëndetësisë kundër COVID 19, në orën 13:45 tek varrezat në Butel.
Ju jemi falenderues për fjalët tuaja në këto momente të vështira për familjen tonë”, njoftojnë nga familja Maliqi.

Kujtojmë se Maliqi ishte pronar i GEMAK Group, Park hotel Residence, si dhe njëherit ishte dhe nënkryetar i Qytetit të Shkupit.

Ngushëllime familjes!

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Alarmohet policia! “Këtu do të derdhet gjak”, shqiptari i rrezikshëm kërcënon drejtorin e burgut grek

admin

MSH: Nxënësit t’i ndjekin rekomandimet, gjendja epidemiologjike është serioze

T E

166 raste të reja me Covid 19 në Maqedoni, nuk ka të vdekur

Z H

Alternativa kundër vendosjes së bustit të Aqif Lleshit në Dibër

Z H

Mot kryesisht i vranët dhe me shi, në viset malore borë

E.E.

Buçkovski në Sofje: Historinë e përbashkët nuk mund ta ndryshojmë as unë e as Zaharieva

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...