Agjencia Zhurnal.mk

LAJME NGA MAQEDONIA
Kyçyk: Fqinjësia e mirë është pjesë përbërëse e negociatave të BE-së me Maqedoninë e Veriut
Stojanov: Lirisht mund të shkoni në pushime, uji nuk bart coronavirusin
Pse jo Kryeministër Shqiptar dhe deputet në njësinë e tretë zgjedhore!
Edhe 6 ditë fushatë zgjedhore, ashpërsohet retorika mes oponentëve politik
Dy dhunuesit nga Shtipi lirohen nga burgu deri më 1 shtator
Çfarë ndodhi? Drejtoresha Caca Biljanovska e shkarkuar ri-kthehet në vendin e punës
Gjykata Administrative refuzon padinë e Naqe Çulev kundër Qeverisë: Është e pabazë
Promovim i hulumtimit për dhunën në shkolla dhe marrdhëniet ndëretnike
Dje shumë më tepër të shëruar se sa të infektuar nga Covid-19
Interesim tejet i ulët i qytetarëve që janë në karantinë për të votuar
Moti sot i kryesisht i vranët dhe me shi
Azizi: Lëvizja Besa është shembulli më i mirë për respektimin e masave mbrojtëse për parandalim nga Covid-19
Afrim Gashi: Kanalizimi ujësjellësi asfaltimi ndriçimi të jetë një proces në përmbyllje pas 4 viteve
Mexhiti në bashkëbisedim me mësimdhënësit
Testi i dytë del negativ, Shilegov shërohet nga Covid-19
Sefer Tahiri: Qytetarët masivisht duhet të dalin në votime më 15 korrik
Zaev: Të gjitha rastet të hetohen deri në fund
Arta Bilalli Zendeli: Është e natyrshme që ideja për Kryeministrin Shqiptar të has në përkrahje të madhe
Sela në Kumanovë: Ne vijmë për t’ju bërë të lirë
Florin Besimi në Malësinë e Tetovës: Vota juaj, si çdo herë për shqiptarët
Gjermania vendos kufizime për punëtorët nga Maqedonia e Veriut
Thaçi nga Struga: Unë do të drejtoj shtabin e krizave dhe për 1 muaj do kthejmë normalitetin
Vjeshta është periudhë absolutisht shumë e rrezikshme, jo vetëm për ne, por edhe për të gjitha vendet
Siljanovska: VMRO do të përqendrohet te e drejta dhe drejtësia
Zaev: Me BESA-n për herë të parë në mënyrë historike dhe reale formuam koalicion multietnike për zgjedhjet
Izet Mexhiti takon pensionistët: Nuk do të lejojmë më Shqiptarët të diskriminohen
Sela: Nuk do të largojmë shqiptarë nga puna
Shekerinska nga Meçkin Kamen: Më 15 korrik të rinjtë do të votojnë për ekonomi të re zhvillimore
Karvani “Realizo Ëndrrën” i Kryeministrit të parë sot në Zhelinë, Strimnicë, Pallaticë, Shemshovë dhe Kopanicë
Mickovski: Qytetarët e Illovicës dhe Shtukës do të vendosin për minierat
Pas aktivitetit me biçikleta, Besimi: Rinia e mrekullueshme e BDI-së është flamurtare e risive në jetën tonë
Sektori i hotelerisë pëson humbje të mëdha nga pandemia
error: Content is protected !!