Agjencia Zhurnal.mk

Lajme nga Shqipëria

Trafikonin vepra arti të antikitetit dhe i shisnin 18-25 mijë euro secila, 3 në pranga
Zjarr në një apartament në Korçë! Dyshohet se flakët u shkaktuan nga një bombol gazi
Policia jep informacione për shqiptarët që kanë planifikuar të udhëtojnë jashtë shtetit
Kufijtë e Shqipërisë, të hapur për shtetasit shqiptarë dhe të huaj
Meta: Dy prioritetet kryesore, përballimi i pandemisë dhe plotësimi i 15 kushteve për BE
Për më pak se një javë, tre pushues nga Kosova e humbin jetën në plazhet e Shqipërisë
Meta takon deputeten shqiptare në Kroaci: Komuniteti ynë në Kroaci të përfaqësohet me dinjitet në parlamentin kroat
Ndarja nga jeta e Dr. Shkjaut, Meta: Nevojitet urgjentisht një strategji e re për pandeminë
Kim: Zbatimi i reformës në Drejtësi i rëndësishëm, amerikanët do kenë besim për të investuar
Basha takon fermerët në Devoll: Me PD, 100 mln euro subvencione në vit
“Këta do të vazhdojnë të marrin jetë”, rrëfehet vëllai i Zhaneta Josifit: Biseda me Blertën në spital
Rikthehet pas 4 muajsh transporti publik në Tiranë, gjoba për pasagjerët nëse nuk mbajnë maska
“Dhimbje e madhe për të gjithë”, ministrja Manastirliu pas ndarjes nga jeta të mjekut: Nuk e fitoi dot betejën me COVID-19,
Flet eksperti që pa trupin e mumifikuar të Anisa Josifit, çfarë u gjet në banesën ku ndodhi tragjedia
Vetëm pak minuta reshje shiu dhe përmbytet qyteti i Beratit
Goditi arbitrin se nuk ishte dakord me penalltinë, arrestohet futbollisti shkodran
Shkon në 76 numri i viktimave, 12 rëndë
A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?
Tre persona përfundojnë në pranga në Pogradec me lëndë narkotike, mes tyre dhe një femër
Tragjedia në Kombinat, Policia dhe prokuroria, hetim të gjitha sekteve fetare
Mesazhi i Yuri Kim për 4 korrikun: SHBA përkrah Shqipërisë në rrugëtimin evropian
Pacientit që fitoi luftën me COVID-in: Ulërima, kollë, çfarë pashë brenda Infektivit, ruajuni dhe kujdes nga ata që nuk e besojnë virusin
Mijëra kosovarë mësyjnë bregdetin e Shqipërisë, radhë kilometrike në Rrugën e Kombit
Mjeku Pipero: Do ulet me 4 herë numri i të infektuarve për 2 javë nëse zbatohet kjo masë
​Ekonomia e Kosovës tkurret rreth 6 për qind, vonesa për rimëkëmbje kolapson vendin
“Gëzuar Ditëlindjen Amerika”, kryeministri Rama përfshin në urim vetëm Fatos Nanon
Rritja e infektimeve, Manastirliu apel të rinjve: Në spital ka edhe sa mosha juaj, kontribuoni për ta frenuar Covid-19
Hajdari: Jam gati të tregoj se si arrita t’i siguroja të ardhurat kur isha në Amerikë
Soko: Me gjithë këto borxhe, kushdo të vijë në pushtet e ka të vështirë të zbatojë politikat e veta
Në barake pas tërmetit, familja Tema kërkon ndihmën e shtetit për një strehë
Meta dekreton Komandantin e Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes, Bajram Begaj, me gradën “Gjeneral Major”
Jo vetëm tek Infektivi, çfarë ndodhi në 24 orët e fundit me 722 personat e infektuar nga Covid-19
error: Content is protected !!