Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Lajme të mira për Barcelonën/ Pique rikthehet në stërvitje

Gjatë nëntorit të vitit të kaluar, Pique pësoi një lëndim në gju që do ta linte jashtë fushave për disa muaj rresht.

Sot, ai ka njoftuar se është rikthyer dhe po stërvitet individualisht. Pique publikoi një insert të shkurtër të stërvitjeve që bëri.

Ai mungoi për 17 ndeshje për klubin katalunas në të gjitha garat. Mbetet të shihet nëse do të rikuperohet në kohë për ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain në Champions League.

Postime të ngjashme

Milani mund të përdorë klauzolën e Pessinas për të transferuar Ilicicin

D V

“Nga hero në zero”, kështu vlerësohet paraqitja e Baillyt në eliminimin e Bregut të Fildishtë nga Spanja nga Lojërat Olimpike

D V

Faqja e UEFA-s reklamon ‘Arenën Kombëtare’, pyet tifozët nëse e din ku gjendet ky stadium që do ta organizojë finalen e Ligës së Konferencës

D V

Depay shënon supergol ndaj Stuttgartit

D V

Arbër Zeneli i pafat, këput përsëri ligamentet dhe pritet të mungojë shumë gjatë

D V

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...