Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lajmërohet Flori, për çka e ka marrë malli

Pas pothuajse një viti të plotë pa këngë, Flori Mumajesi u lajmërua pak javë më parë duke lansuar një projekt të ri muzikor.

‘Dhemb’ ishte kënga që e riktheu atë në prag të Vitit të Ri.

Së fundmi, artisti u lajmërua sërish në rrjete sociale kësaj radhe duke treguar për çfarë është përmalluar.

Ai ndau një foto me ekipin e tij duke shkruar: ‘Mall të jemi bashkë pa rregulla e t’i bëjmë ata që na duan të festojnë’.

Shihni më poshtë foton.

Postime të ngjashme

Springsteen deklarohet fajtor për konsumim të alkoolit në një park publik

S.B.

Çifti hollivudian Emily Blunt dhe John Krasinski nxjerrin në shitje apartamentin luksoz

S.B.

Me dhëmbët e vampirit dhe veshjen e ekspozuar, Bebe Rexha paralajmëron fansat se kënga e saj e re vjen më 5 mars

S.B.

Rita Ora do të këndojë në paradën e komunitetit LGBTI në Australi

S.B.

Kim Kardashian shijon natën e parë jashtë si beqare, shfaqet duke vallëzuar në krahët e një prej shokëve të saj

S.B.

Bebe Rexha: Nëse doni të arrini, përgatituni të dështoni shumë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...