Lajmi i bukur/ Shpati dhe Selvija, prindër për herë të parë

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij, Selvija do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë këngëtari, me rastin e ditëlindjes së Selvijes.

 

Teksa e ka uruar në rrjete sociale, Shpati ka treguar se ajo është në pritje të ëmbël. Këngëtari shprehet se sot ndihet shumë i lumtur dhe gjithçka falë saj.

“Gëzuar ditëlindjen gruaja ime, mami e ardhshme! Dashuria jote më ka kthyer në këtë njeri të lumtur, gjithmonë njeri të qeshur që jam sot, të jam mirënjohës përgjithmonë! E sidomos tani që po presim një ëngjëll. Shumë i detyruar ndaj teje për gjithçka, pa ty nuk jam asgjë! Të paca gjithmonë dashuri. Të dua shumë”, ka shkruar Shpati.

Related posts

Megan Fox thotë se ajo ‘shkoi në ferr’ gjatë udhëtimit në Costa Rica me Machine Gun Kelly

D V

‘Mbesa më e bukur që mund të kisha’, Alketa zbulon vogëlushen me sy blu të familjes

D V

Qytetarët serbë kërkojnë të hiqet imazhi i Dua Lipës nga dyqanet e tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com