Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

LAJMI I FUNDIT/199 raste të reja, 264 të shëruar dhe 8 të vdekur nga Covid 19

Shkup, 7 shkurt – Ministria e Shëndetësisë ka informuar se në 24 orët e fundit janë bërë 1846 testime ndërsa janë regjistruar 199 raste me koronavirus.

Është më i madh numri i pacientëve që janë shëruar në 24 orët e fundit. Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 264 pacientë të shëruar.

Në 24 orët e fundit tetë persona kanë humbur jetën.

Postime të ngjashme

Pendarovski nuk do t’i nënshkruajë ndryshimet në Kodin Zgjedhor

Z H

Ambasadori çek Toman vizitoi Ministrinë e Bujqësisë

Z H

Zaev: Parlamenti ta mbështesë reformën e administratës

Z H

17 të shëruar dhe 74 raste të reja me Covid, vdesin dy pacientë

Z H

Gërvalla Shvars: Ballkani i hapur nuk është diçka e re, por mund të jetë e rrezikshme

Z H

Shpaloset tabela e rrugës “Jusuf Gërvalla” në Çarshi të Vjetër

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...