Agjencia Zhurnal.mk

LAJMI I FUNDIT/Aksion i madh policor në Karposh

Shkup, 2 dhjetor – Një aksion i madh policor është duke u zhvilluar për momentin në Karposh për të arrestuar ata që ishin përfshirë në incidentin e armatosur në hotelin Aleksandar Palace.

Stacioni policor Karpos është nën rrethim. E gjithë hyrja në të është bllokuar nga policia.


Dy ditë më parë pati incident me armë zjarri në hotel Aleksandar Palace dhe për këtë policia është në kërkim të tyre.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!