Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

LAJMI I FUNDIT/Alarm për bombë në afërsi të “Fakultetit të Makinerisë”, ndërpritet qarkullimi rrugor

Zhurnal Ads

Shkup, 16 shtator – Alarm për bombë në rrugën “Aradhat Partizane”. Policia ka ndërprerë qarkullimin rrugor në Kisha deri te rruga “Franklin Ruzvelt”. Në vendngjarja ka një numër të madh forcash policore.

Alsat mëson nga burimet e tij se ekipet e kriminalistikës dhe çmontimit kanë dalë në vendngjarje. Besohet se bomba sipas alarmit është vendosur në afërsi të fakultetit të Makinerisë.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Presidenti Pendarovski nuk e ka ndërmend të thërrasë takim liderësh

T E

Kontrolle të përforcuara për sanksionim të mosrespektimit të rregullave në komunikacion

Z H

Sela: Nuk ka asnjë shancë që tre deputet nga opozita të japin përkrahje qeverisë

T E

Ohri gjysmë i zbrazur për natën e Vitit të Ri, në qytet vërehen shumë pak turistë

B M

Seancë e re për “Monstrën”, palët do të japin fjalët përfunduese

D J

Gjurov: Do të ketë presion nga SHBA-ja për zgjidhje të kontestit mes Sofjes dhe Shkupit

D J
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...