Maqedoni

LAJMI I FUNDIT/Arrestohet dhe dërgohet në burg ish ministrja, Gordana Jankullovska

Zhurnal Ads

Shkup, 28 shtator – Ish-ministrja e Brendshme, Gordana Jankullovska është dërguar në burgun e Idrizovës.

Policia konfirmon se që sot Jankullovska do të vuaj dënimin prej 4 vitesh burg për rastin “Tanku”, blerje e Mercedesit luksoz.

Postime të ngjashme

Pensionimi pesë vjet para kohe, i pamundur

T E

Sot shënohet 11 Tetori, dita e kryengritjes popullore të popullit maqedonas

Z H

Mësimi online, Mustafa: Do të kemi nxënës të paditur dhe analfabet

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...