Agjencia Zhurnal.mk

Lajmi i fundit / Arrestohet kryetari i Istogut, Haki Rugova

Prishtinë, 9 tetor, zhurnal.mk – Policia e Kosovë ka arrestuar kryetarin e Istogut, Haki Rugova, njofton Telegrafi.com.

Përveç Rugovës, Policia ka arrestuar edhe disa zyrtarë tjerë të Komunës së Istogut.

Telegrafi mëson se të njëjtit janë ndaluar nën dyshimin për keqpërdorim të detyrës zyrtare, konfliktit të interesit dhe falsifikimit të dokumentit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...