Agjencia Zhurnal.mk

LAJMI I FUNDIT/Gjendet trupi i pajetë i futbollistes Florijana Ismaili

Ajo u gjet në Liqenin Como. Trupi i pajetë i futbollistes, Florijana Ismaili është gjetur sot nga zjarrfikësit dhe zhytësit, raporton mediumi italian Corriere di Ciomo.

Sipas këtij mediumit trupi i Florijanës është gjetur në thellësi Liqenit Como (204 metra), jo shumë larg nga pika ku vajza e re u zhduk të shtunën e kaluar, në zonën e Musso. Florijana 24 vjeç, ishte një kapitene e ekipit Young Boys dhe një përfaqësuese e Kombëtarës së Zvicrës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...