Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Lajmi i Fundit / I plagosur në Butel të Shkupit, ndërroi jetë

(E freskuar) Burime pranë MPB-së për Zhurnal konfirmojmë se i plagosuri në butel të Shkupit, ka ndërruar jetë!

Lajmi i Fundit/ Një i plagosur në Butel të Shkupit

Para pak çastesh një person ka mbetur i plagosur në lagjen Butel 2 të Shkupit, burime pran mpb-së për zhurnal konfirmojnë rastin , po pa dhënë detaje

Plagosja ka ndodhur në afërsi të restorantit “Sulltan” ndërsa në terren për momentin gjenden një numër i madh i njësive policore.

Jo zyrartisht nga Zhurnal mësohet se në vendin e ngjarjes ka mbetur i plagosur një person.

Nga MPB kanë njoftuar se pas pak çastesh do të dalin me detaje shtesë lidhur me ngjarjen.

Postime të ngjashme

Pozicioni bullgar ndaj Maqedonisë së Veriut mbetet i pandryshuar, Sofja është e hapur për dialog

Dafina Vidishiqi

Carovska: Nëse nuk investoni në arsim, keni harruar të investoni në të ardhmen

Dafina Vidishiqi

Maqedonia e Veriut përballet me mungesë të vaksinave

Dafina Vidishiqi

BFI: As këtë vit nuk mund të kryhet haxhi

Dafina Vidishiqi

Destani: Roli dhe kontributi i diasporës shqiptare ka qenë dhe vazhdon të jetë i jashtëzakonshëm

Dafina Vidishiqi

MSHIA Maqedoni: Dokumentet e Draft-planit aksional të Strategjisë Nacional janë vendosur në ENER

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...