Agjencia Zhurnal.mk
Bota

LAJMI I FUNDIT/Tërmet i ri shkund Kroacinë, epiqendra në Petrinje

Një tërmet i ri, pak më i fortë u ndie të Shtunën në mbrëmje në Kroacinë veriperëndimore. Sipas EMSC, ai ishte një i fortë 4.5 në shkallën Rihter. Epiqendra ishte 60 kilometra në juglindje të Zagrebit. “Së pari një dridhje e lehtë, pastaj bubullima, dhe më pas tronditi shtëpinë shumë. Zgjati mbase pesë, gjashtë sekonda. Ju uroj të gjithëve një natë sa më paqësore,” ishte një nga komentet në EMSC.

Postime të ngjashme

Kush është mjeku shqiptar që tentoi ta shpëtojë Kryetarin e Zagrebit që vdiq pardje

T E

Dilema false e rrezikut pas vaksinimit

T E

Masa më të ashpra kundër Coronavirusit në Malin e Zi

T E

Macron: Të nevojshme edhe disa javë para lehtësimit të masave antiCOVID-19

T E

Sllovakia pranon dozat e para të vaksinës ruse

T E

Orban kërcënon të nxjerrë partinë e tij nga grupi i Partisë Popullore Evropiane

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...