Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni Shqipëri

LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti me magnitudë 4.9 godet Shqipërinë

Shqipëri, 8 tetor, Zhurnal.mk – Një tërmet me magnitudë 4.9 të shkallës righter ka goditur vendin këtë mbrëmje.

Mësohet se epiqendra e lëkundjeve ishte ne detin Adriatik.

Thellësia e tërmetit ishte 10 km.

Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës.

Postime të ngjashme

“Kush ka më shumë mandate…”, Bylykbashi tregon si zgjidhet kryeministri pas 25 Prillit

T E

Editorial në News Week / Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan

R Zh

Ministri Hoxha takon prodhuesit e orizit

T E

Tërmeti i fortë në Greqi u ndje edhe në Shqipëri, qytetarët në Elasona dalin të trembur në rrugë e sheshe

T E

Votëbesimi i Qeverisë mund përsëri të vendoset në test, pa kaluar 90 ditë

T E

Zjarr tek liqeni Treska, dyert e mbyllura e zjarrfikësit nuk mund të hyjnë?

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...