Agjencia Zhurnal.mk

LAJMI I FUNDIT/Tërmeti shkund vendin, ja detajet

Shkup, 29 mars – Një tërmet me fuqi 3.3 në shkallën Rihter u regjistrua në ora 11:35 minuta me kohën lokale në vendin tonë.

Epiqendra ishte në Shtip dhe ndjehet edhe në pjesë të tjera të vendit.

https://m.emsc.eu/earthquake/earthquake.php?evid=842930

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...