Agjencia Zhurnal.mk

LAJMI I FUNDIT/Theret për vdekje me thikë një person në fshatin Likovë

Likovë, 18 prill – Rreth orës 18:30 minuta ka ndodhur një vrasje në fshatin Likovë të Komunës së Likovës.

Gjatë një zënke mes tanimë të ndjerit J.S. dhe një personi tjetër i cilie ka goditur disa herë me thikë personin J.S. duke i shkaktuar plagë vdekjeprurëse.

Në vendngjarje kanë dalë ekipet policore dhe po punojnë në dokumentimin dhe zbardhjen e plotë të rastit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...