LAMM: Në ndërprerje komunikacioni në aksin Veles – Gradsko për shkak të një aksidenti

Shkup, 30 shtator –  Rruga rajonale P1102, Veles – Gradski, sot në mëngjes prej orsë 09:13 është në ndërprerje në të dyja drejtimet për shkak të një aksidenti, informojnë nga Lidhja Automoto e Maqedonisë (LAMM).

 

Related posts

Vërtetohet teksti i Propozim-ligjit për barnat

D V

Hoxha – Atanasov: MV dhe Argjentina kanë potencial për bashkëpunim shumë më të madh se deri tani

D V

Rrokulliset një kamion në rrugë Kërçovë – Ohër afër aeroportit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More