Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Lamtumirë Milan, lojtari i njohur po transferohet të ekipi nga Serie A

Pas Duarte, ylli tjetër i Milanit afër largimit.

Fiorentina është shumë afër të transferojë yllin e AC Milanit, Andrea Conti.

Sipas SportItalia, 26-vjeçarin dëshiron këtë lëvizje dhe dy klubet janë afër që të arrijnë marrëveshje rreth detajet

Conti do huazohet me mundësi blerje në fund të sezonit për 10 milionë euro.

Kontrata e lojtarit përfundon në qershorin e vitit 2022 dhe nuk ka vend në projektin e Stefano Piolit.

Këtë edicion, Conti ka zhvilluar vetëm dy ndeshje në Seria A.

Postime të ngjashme

Klopp: Kjo është një ditë e re e vështirë për të gjithë në Liverpool

Z H

All Star Game, skuadra e LeBron fiton bindshëm, Antetokounmpo MVP i sfidës

Z H

Zidane zotohet se Real Madridi do të luftojë deri në fund për titull në La Liga

Z H

Laporta: Messi do të qëndrojë, lojtari më i mirë në botë e dashuron Barçën

Z H

Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës

T E

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...