Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Lana Del Rey besohet se është fejuar

Në mediat e huaja po qarkullon lajmi se këngëtarja 35-vjeçare, Lana Del Rey, është fejuar me të dashurin e saj të ri, Clayton Johnson, pas disa muajsh lidhjeje.

Lajmin e ka konfirmuar një burim i afërt i yllit të njohur të muzikës, për revistën “Us Weekly” e cila deklaron se janë informuar për lajmin e mirë të martën, pak ditë pasi Lana gjatë paraqitjes së saj në emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, ishte spikatur me një unazë diamanti në gisht.

Ylli i hitit “Summertime Sadness” e konfirmoi lidhjen romantike me të dashurin e ri në gusht të këtij viti, përmes një postimi në Instagram. Nga atëherë, çifti ka postuar vazhdimisht fotografi të njëri-tjetrit.

Kjo romancë vjen pak muaj pasi Lana i dha fund lidhjes me policin, Sean “Sticks” Larkin. Ai e kishte konfirmuar lajmin se çifti është ndarë në muajin mars, duke thënë: “Aktualisht ne jemi vetëm miq të mirë. Ne vazhdojmë të flasim me njëri-tjetrin, por thjeshtë jemi shumë të angazhuar me projektet tona personale”.

Deri më tani, Lana Del Rey ka qenë shumë e rezervuar sa i përket jetës personale. Ajo është parë rrallë në publik me ish të dashurin e saj, dhe pavarësisht famës së madhe të këngëtares ata kanë arritur ta kenë një lidhje larg vëmendjes së njerëzve.

Postime të ngjashme

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

Britney Spears dhe Sam Asghari me plane për t’u bërë prindër?

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...