Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Lansohet në Evropë Lenovo Legion Duel

Është lansuar në Evropë telefoni Lenovo Legion Duel, raporton GSMArena.

Telefoni për lojëra ka të kombinuar procesor Snapdragon 865+ me 144 Hz AMOLED me ekran prej 6.65”, 1080p+, transmeton KOHA.

Telefoni më së shumti do të përdoret në mënyrë horizontale. Çmimi i tij është 1 mijë euro.

Ai ka 16 GB RAM dhe hapsirë memorizuese 512 GB UFS 3.1.

Legion Duel pritet të fillojë transportimin në 15 tetor.

Ai pritet të lansohet edhe në Lindjen e Mesme, Azi dhe Amerikën Latine, megjithatë ende nuk dihet se kur.

Postime të ngjashme

Së shpejti do të mund të fluturojmë me aeroplanin e parë elektrikë

Dafina Vidishiqi

Shumë shpejt do të mund të fshihni… Instagram dhe Facebook vijnë me ndryshime të reja

Dafina Vidishiqi

Starlink synon rritjen e shpejtësisë së internetit nëpër aeroplanë

Lea Muslija

‘Udhëtim i ëndrrave’, Jeff Bezos bëhet gati të vizitojë hapësirën për 11 minuta

Lea Muslija

Risia nga WhatsApp: Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

Lea Muslija

Jeff Bezos bën realitet ëndrrën më të madhe të tij dhe të shumë njerëzve

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...