Teknologji

Lansohet në Evropë Lenovo Legion Duel

Zhurnal Ads

Është lansuar në Evropë telefoni Lenovo Legion Duel, raporton GSMArena.

Telefoni për lojëra ka të kombinuar procesor Snapdragon 865+ me 144 Hz AMOLED me ekran prej 6.65”, 1080p+, transmeton KOHA.

Telefoni më së shumti do të përdoret në mënyrë horizontale. Çmimi i tij është 1 mijë euro.

Ai ka 16 GB RAM dhe hapsirë memorizuese 512 GB UFS 3.1.

Legion Duel pritet të fillojë transportimin në 15 tetor.

Ai pritet të lansohet edhe në Lindjen e Mesme, Azi dhe Amerikën Latine, megjithatë ende nuk dihet se kur.

Postime të ngjashme

Lansohet rivali i TikTok, Instagram Reels lejon njerëzit të krijojnë video të shkurtra dhe me muzikë

admin

Zbulimi i tërmetit dhe paralajmërimi se do të ndodhin shumë shpejtë – tani në telefonin tuaj Android

admin

YouTube prezanton versionin e vet të TikTok

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...