Larg tradicionales; Ky person i rëndësishëm e shoqëroi Rudinën në altar

Historia e dashurisë së Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut, shkaktoi jo pak zhurmë kur doli në dritë këtu e dy vite të shkuara. Ish-deputeti kishte pak kohë që kishte humbur bashkëshorten nga një sëmundje e rëndë, ndërsa aktorja e humorit sapo kishte nënshkruar divorcin, kështu që ishte pamundur të mos flitej për ta. Por, dashuria është më e fortë se çdo gjë tjetër dhe ditën e djeshme, ashtu siç e kishin planifikuar  kanë kurorëzuar në datën 1 tetor dashurinë e tyre.

Ditën e sotme në një video të postuar në rrjetet sociale pamë dhe personin e vecantë që e ka shoqëruar Rudinën në altar, vajza e saj e vogël e cila ishte veshur njësoj si mami.

Related posts

Partner i famshëm apo jo? Semi habit me zgjedhjen e saj

D V

Fifi shfaqet pranë familjes në ditën e Kurban Bajramit

D V

Ylli i “Sex and the City”, Willie Garson ndërron jetë në moshën 57-vjeçare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More