Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Laura Whitmore bëhet nënë për herë të parë

Laura Whitmore është bërë nënë për herë të parë.

Prezantuesja e “Love Island”, 35 vjeçe, ka mirëpritur një vajzë së bashku me partnerin e saj, Iain Stirling.

Ata u shfaqën së bashku për herë të parë në një shëtitje në Londër, në disa fotografi që ka publikuar DailyMail.

Të njëjtit akoma nuk kanë dhënë ndonjë lajm lidhur me këtë në rrjete sociale.

Laura dhe Iain njoftuan për pritjen e fëmijës në dhjetor të vitit të kaluar gjë që gëzoi shumë fansat e tyre.

“Iain dhe unë po presim një fëmijë në fillim të vitit 2021. Ka qenë e vështirë të mbash një lajm të tillë”.

“Ne do të vlerësonim privatësinë tonë, por thjesht dëshironim të ndanim këtë me ju”, ka thënë ajo.

Të njëjtit u martuan në Dublin në nëntor të 2020.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...