ldri Istrefi: Do ta çlirojmë Strugën nga ata që sillen si pronarë të komunës

Strugë, 26 shtator – Kandidati për Kryetar komune të Strugës Idri Istrefi nga opozita shqiptare Aleanca për Shqiptarët – Alternativa bashkë me anëtarët dhe simpatizantët e ASH-AAA hapën shtabin në Strugë.

“Sot fillojmë edhe zyrtarisht rrugëtimin tonë drejt rikthimit të institucioneve të pushtetit lokal në duart e qytetarëve.

Sot fillojmë rrugëtimin tonë për Strugën e së ardhmes, pa krim, pa korrupsion, pa keqpërdorime.

Sot fillojmë rrugëtimin tonë për ta çliruar Strugën nga ata që veten e quajnë dhe sillen si pronarë të gjithë komunës – theksoi Idri Istrefi. /in7.tv/

Related posts

Boçvarski: Qeveria investon në rikonstruktim dhe ndërtim të rrugëve të sigurta dhe moderne

D V

Dita e dytë nga Forumi financiar ndërkombëtar në Shkup, në fokus ekonomia e gjelbër dhe kapitali njerëzor

Redaksia

Raport i dytë nga monitorimi i mediave: Nuk është shkelur Kodi zgjedhor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More