Agjencia Zhurnal.mk

Learta e Neca e ‘kallin’ kanagjegjin, kaq bukur vallëzojnë bashkë

Neca tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo. Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje nga kanagjegji ku shihet duke vallëzuar bashkë me Leartën.

Këtë pamje e ka ripostuar edhe Learta në Instagramin e saj.

Videon mund ta ndqini duke klikuar këtu.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...