Agjencia Zhurnal.mk

Learta vishet në fustan plot me lule, shfaqet më tërheqëse se kurrë

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur për publikun.Reja e Shyhrete Behlulit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo. Duke qenë e pëlqyer ajo posedon edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët është shumë aktive me postime.

Ajo ka shkuar në Stamboll dhe ka veshur një fustan me lule.

E në të ajo shfaqet tejet tërheqëse.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...