Agjencia Zhurnal.mk

Ledina Çelo bëhet nostalgjike, publikon një fotografi nga viti 2002

Këngëtarja shumë e njohur, Ledina Çelo ka pasur një karrierë të gjatë dhe të bujshme. 

Duket se këngëtares po i mungon e kaluara. Ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një fotografi nga viti 2002, transmeton Indeksonline.  Kjo fotografi e Ledinës është bërë në Tiranë, në butikun e dikurshme të këngëtares.  

Edhe pse nuk po është aktive, Ledina vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të respektuara.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...