Agjencia Zhurnal.mk

Ledina Çelo merr vëmendjen me fizikun e saj, publikon poza në bikini nga pushimet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi me familjen e saj në Vlorë.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa fotografi atraktive nga pushimet, duke mos hezituar të vë në pah linjat e saj.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Në pozën e fundit të publikuar në Instagram, interpretuesja e hitit “Të ndjej të huaj” shfaqet mjaft tërheqëse në bikini duke reklamuar fizikun e saj.

Përkundër moshës dhe faktit që është nënë e dy fëmijëve, Ledina vazhdon të jetë në formë të shkëlqyer trupore.

View this post on Instagram

#summervibes 🌞#albania 🇦🇱

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Përndryshe javë më parë, e njëjta ndodhej në Prishtinë ku incizoi këngën e saj më të re.

Ka kohë që Ledina ka munguar në aspektin e prurjeve të reja muzikore, por që duket tashmë është gati të rikthehet me diçka të re.

View this post on Instagram

#summermood☀️

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!