Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri dhe familja e tij bëhen me vilë të re

Ledri ka blerë vilë të re.

Reperi i njohur shqiptar Ledri Vula bashkë me familje, kanë blerë vilë të re.

Këtë gjë e bëri të ditur vet artisti me anë të një postimi në rrjete sociale, ku njoftoi edhe për vendndodhjen e vilës.

Ai tha se shtëpia e tij e re gjendet në Novobërdë, saktësisht në fshatin Makresh, teksa shkruan “Krejt kojshit i kisha dosta”.

Kurse, ka edhe një tjetër në Brezovicë, ku shpeshherë kalojnë momente të bukura relaksi pranë më të dashurve të tyre.

Vila në këtë vend kanë edhe disa emra të njohur të estradës, përfshirë edhe reperin Capital T.

Kujtojmë se “Don mo” mbetet kënga e fundit e Ledri Vulës, e cila numëron mbi 6 milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Beatrix Ramosaj me poza atraktive në bikini

D V

Teuta Krasniqi vaksinohet kundër COVID-19: Shpëtoje veten, mbroje familjen dhe gjithë rrethin tënd

D V

Dua Lipa vazhdon të eksplorojë gjurmët shqiptare – ndalesa e saj e radhës në Butrint

D V

Rita Ora i uron ditëlindjen MTV-së, kujton disa nga paraqitjet më ikonike ndër vite në spektaklet EMA dhe VMA

D V

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...