Agjencia Zhurnal.mk

Ledri dhe Sara në pushime, sjellin momente të lumtura së bashku

Rep-artisti shqiptar, Ledri Vula së fundmi është duke shijuar pushimet së bashku me të dashurën e tij Sara Hoxha.

Dyshja që para disa javësh nuk ishin prononcuar se janë në lidhje dashurie, derisa hapin e parë e bëri reperi shqiptar.

Në rrjete sociale ata kanë filluar të ndajnë imazhe nga më të ndryshmet së bashku, të cilat po pëlqehen në masë të madhe.

Ndërkaq, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, është ndarë një video teksa shihet duke u argëtuar Ledri me Sarën në pushime.

View this post on Instagram

Ledri me të dashurën Sara 😍

A post shared by Show Bizi Shqiptar ✅ (@showbizishqiptar) on

Sidoqoftë, reperi nga Prishtina së shpejti do të publikojë edhe bashkëpunimin me Dafina Zeqirin dhe Lumi B, e që titullohet “Aman”.

View this post on Instagram

AMAN @dafina.zeqiri x @lumib

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...