Ledri dhe Sara zgjedhin Italinë për pushime, postojnë fotot e ëmbla familjare

Reperi i njohur është mjaft aktiv në rrjete sociale. Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, tashmë janë prindër të një vajze.

Poem Blu është mjaft e njohur në rrjete sociale, ku përmes postimeve të shpeshta të Sarës dhe Ledrit në Instagram ajo shihet duke shijuar jetën e saj mjaft shumë.

Së fundi Sara dhe Ledri kanë vendosur që pushimet e tyre të rradhës t’i kalojnë në Itali.

Çifti po publikojnë footgrafi dhe video nga qëndrimi i tyre në qytetin e bukur të Romës teksa kalojnë kohë familjare së bashku.

Në postimet e fundit nga reperi dhe partnerja e tij Poema është ajo e cila mer vëmendjen me paraqitjen e saj të ëmbël dhe të lezetshme.

Related posts

Shpat Kasapi zbulon shifrën e bakshishit më të madh që ka marrë në një ndejë private në Australi

D V

Ky personazh i njohur pjesë e “Big Brother VIP”?!

D V

Rita Ora shfaqet e zhveshur, teksa mbulohet vetëm me fanellën e Anglisë për të shprehur përkrahjen e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More