Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula bëhet baba për herë të parë

Rep-artisti i njohur, Ledri Vula, deri më tani ka qenë në pritje të fëmijës së parë.

Burime të brendshme afër dyshes kanë konfirmuar se tashmë ai dhe Sara janë bërë prindër për herë të parë, shkruan RTV 21.

Ani pse vajza e tyre erdhi në jetë, çifti ende nuk e kanë bërë të ditur emrin e saj.

Lajmin e gëzuar dyshja e bënë muaj më parë, në një postim në rrjetin social Instagram, teksa bënë të ditur edhe gjininë e foshnjes.

Fansat e reperit e po ashtu edhe blogeres për një kohë të gjatë kanë pritur lindjen e Sarës, ku kjo e fundit ka mbushur profilin në rrjete sociale nga koha e shtatzënisë.

Postime të ngjashme

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

Arday dhe Leron sjellin bashkëpunimin e ri “Whoopty Remake”

S.B.

Xheri bën dedikim prekës për Cekën pas ndarjes nga jeta: Lamtumirë ikona e kuzhinës shqiptare

S.B.

Rita Ora shkëlqen me dukjen në emisionin e mëngjesit në Australi, merr vëmendjen e kalimtarëve të rastit në Sydney

S.B.

Bebe Rexha publikon këngën e re “Sacrifice”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...