Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula dhe Milot Rashica të lumtur në shëtitje me fëmijët e tyre

Reperi Ledri Vula është duke i shijuar ditët më të mira të atësisë.

Ai u bë baba për herë të parë në muajin dhjetor, pasi partnerja e tij, Sara, solli në jetë një vajzë të cilën dyshja e pagëzuan me emrin Poem Blu.

E ditët e lumtura të atësisë po i shijon edhe futbollisti i njohur i Përfaqësueses së Kosovës, i cili është bërë baba në maj të vitit të kaluar.

Ai është baba i një djali, të cilin ai dhe bashkëshortja e tij e kanë pagëzuar me emrin Belkiz Kera.

Ledri dhe Miloti duket se kanë krijuar një miqësi shumë të mirë familjare me njëri-tjetrin.

Ka qenë reperi i njohur ai i cili ka publikuar së fundmi një fotografi në InsatStory, ku të dy ata shihen në një shëtitje me karrocat dhe fëmijët e tyre.

“Koha e garës”, ka shkruar Vula në InstaStory, ndërsa shihen mjaft të lumtur me fëmijët e tyre në fotografi.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...