Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula dhe Sara Hoxha, ndër të famshmit tjerë që po kalojnë pushimet në Dubai

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, kanë nisur pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Si një pjesë e madhe e yjeve shqiptare, dyshja përmes rrjeteve sociale zbuluan se si destinacion të udhëtimit luksoz kanë zgjedhur Dubain.

Ata duket se po argëtohen tejet shumë në praninë e njëri-tjetrit të shoqëruar po ashtu edhe nga vajza e tyre, Poem Blu.

“Në pushime”, ka shkruar Vula në një postim fillimisht të publikuar ditën e djeshme gjatë nisjes nga aeroporti i Prishtinës.

Sara sot (e hënë) ndau një tjetër imazh në InstaStory me një pamje të mrekullueshme nga Dubai.

Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit që lamë pas.

Reperi në anën tjetër këtë periudhë përfshirë edhe pandeminë me COVID-19 ka qenë më i tërhequr nga muzika.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...