Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula e ngacmon Sarën me një koment satirik, ajo i kundërpërgjigjet publikisht

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ata kanë zgjedhur Dubain si destinacion, për të kaluar së bashku disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme.

Ndërkohë, çifti kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijojnë së bashku atje.

Ka qenë Ledri, ai i cili ka publikuar një imazh në rrjetin social Instagram, ku shfaqet bashkë me Sarën në plazh, teksa e ka ngacmuar paksa në mbishkrimin e fotografisë.

“Pas çdo mashkulli të suksesshëm është një grua, e cila ja “tesh” që s’po ka kohë”, ka shkruar ai.

E me të parë këtë, partnerja e reperit nuk mund të qëndronte indiferente, duke bërë kështu edhe ajo një reagim në InstaStory.

“Ju i jepni një burri, një foshnje dhe ai ju jep muskuj të formësuar barku që të mund të fshiheni pas tyre, i thonë kësaj”, ka shkruar ajo.

Me këtë, blogerja e njohur ironizoi me faktin se nuk mund të shfaqte trupin e saj në fotografinë e çiftit në plazh, pasi ajo ende nuk ka arritur të tonifikohet sa duhet pas lindjes.

Postime të ngjashme

Agnesa Vuthaj duket atraktive në imazhet me bikini, ndërsa shijon pushimet në Maldive

S.B.

“Le t’i thyejmë pak zemrat”, Tayna merr vëmendje në pozat me bikini

S.B.

Ledri Vula më 18 maj sjell këngën e re “Don Mo”

S.B.

Dita e shtatë e provave në “Eurovision 2021”: Anxhela Peristeri mahnit me notat dhe performancën

S.B.

Justin Bieber shfaqet me stil të ri të ‘dreadlocks’, pasi u akuzua për përvetësim kulturor

S.B.

Bebe Rexha tërheq vëmendje të madhe me pozat topless

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...