Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula më 18 maj sjell këngën e re “Don Mo”

Një projekt i ri muzikor tashmë është në përgatitje nga reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula.

Ky i fundit është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe shpesh ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ai mes tjerash ka zbuluar disa të reja rreth këngës e cila siç tregon do të publikohet më 18 maj (e martë).

“Shihemi me të 18 në ora 20:00”, ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Ai ka pozuar para një veture luksoze të tipit ‘Ferrari’, ndërsa fansat mezi po presin për këtë rikthim të yllit shqiptar.

E fundit e lansuar nga Ledri mban titullin “Sot Sot Sot” e publikuar në dhjetor të vitit që lamë pas.

Për pak muaj grumbulloi mbi dy milionë klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...