Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Ledri Vula uroi babain me rastin e ditëlindjes.

Reperi Ledri Vula ka uruar babain e tij përmes një fotografie të shkrepur disa muaj më parë.

Në urimin për Agronin, artisti thotë se edhe pse ai është bërë gjysh, vitet për të nuk kanë ecur dhe duket se është në një gjeneratë me të.

“Urime ditlindjen baba u bone gjysh e po dokesh tnjejten gjenerat me mu. Te dua”, shkruan ai.

Ndryshe, sikurse gjithë artistët e tjerë, edhe Ledri Vula para fillimit të sezonës ka publikuar disa projekte muzikore.

“Marr”, titullohet kënga e fundit e tij, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Majk. 

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...